Rejestracja pojazdu

Kwestie związane z zarejestrowaniem pojazdu są najczęściej żmudne i czasochłonne. Wymagają wizyt w urzędzie komunikacji, skarbowym, czy celnym. My niezbędne procedury załatwiamy w możliwie najkrótszym czasie. Jak to możliwe? Wszystko to dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości przepisów oraz procedur prawnych. Jeśli więc nie masz czasu i ochoty na ciągłe wizyty w urzędach, nie wiesz, gdzie znaleźć i jak wypełnić właściwie druki, zgłoś się do nas! Jednym z głównych kierunków naszej działalności jest pośrednictwo przy rejestracji pojazdów. W Twoim imieniu przebrniemy przez wiele biurokratycznych spraw. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Pośredniczymy w rejestracji pojazdów

nowych

używanych

sprowadzonych z zagranicy

zabytkowych

Pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności:

związane ze zgłoszeniem sprzedaży, kupnem

związane ze zmianą danych firmy

związane z odbiorem dowodu stałego lub dowodu zatrzymanego przez policję

związane z wbiciem adnotacji VAT

związane z tłumaczeniami sprowadzonego pojazdu

związane z wyrobieniem wtórnika tablic, dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu po ich zgubieniu, lub zniszczeniu

Dokumentacja wymagana do rejestracji pojazdu

Pliki do pobrania

Poniżej znajdziesz wzory najpotrzebniejszych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów. Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące poszczególnych dokumentów lub przepisów prawa prosimy o kontakt.

  Imię
  *
  Nazwisko
  *
  Numer telefonu
  *
  Adres e-mail
  Treść wiadomości
  Pliki:
  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w celu przygotowania oferty w celach marketingowych w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. przygotować nową ofertę.)
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingu bezpośredniego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 Prawo telekomunikacyjne (j.t. Dz.U.2017.1907 ze zm.). (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. zadzwonić z informacją o nowej ofercie.)
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (j.t. Dz.U.2017.1219 ze zm.). (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. wysłać Ci e-mail z informacją o nowej ofercie.)