Agencja Tłumaczeń

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnymi usługami translatorskimi. Wykonujemy przekłady pisemne i tłumaczenia ustne w kilkuset językach świata z niemal wszystkich dziedzin i branż. Współpracujemy z najlepszymi translatorami. Świadczymy nasze usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.
 
Z naszej oferty korzystają nawet najbardziej wymagający klienci. Wyróżnia nas sumienność, terminowość, pełen profesjonalizmem, wysoka jakość świadczonych usług oraz bardzo atrakcyjne i
konkurencyjne ceny.

umowy

strony internetowe

podręczniki

korespondencję

dokumenty

inne

umowy

strony internetowe

podręczniki

korespondencję

dokumenty

inne

Podatki i zasiłki

Zwroty podatku

Oferujemy profesjonalne usługi rozliczania podatków z krajów europejskich. Doświadczeni specjaliści z naszego działu podatkowego zajmą się za Ciebie wszystkim profesjonalnie i punktualnie.

Zasiłki

W naszej agencji zajmujemy się pomocą we wnioskowaniu o świadczenia socjalne w krajach europejskich. Jeżeli chcesz otrzymać zasiłek rodzinny, zachęcamy do wybrania naszych usług – doradzimy i przygotujemy dla ciebie potrzebne dokumenty.

Usługi dodatkowe

Nasza agencja zapewnia profesjonalne usługi w zakresie podatków i zasiłków w krajach europejskich i nie tylko. Jeżeli masz problem ze sprawami formalnymi w Niemczech, Holandii czy w innych krajach, nasi eksperci z działu podatkowego są stale gotowi do pomocy.

Rozliczenie PIT

Dział podatkowy powstał przede wszystkim z myślą o osobach pracujących za granicą, które bardzo często nie potrafią lub nie wiedzą, jak i gdzie w innym kraju uzyskać zwrot podatku lub pozyskać świadczenia. Jeżeli chcesz rozliczyć się z zagranicą, jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Państwa całą procedurę rozliczenia podatku.
 
Listę państw, w których pomagamy przy rozliczeniu podatku jak i uzyskaniu świadczeń rodzinnych, znajdą Państwo poniżej.

Zwrot podatku:

 • Anglia
 • Niemcy
 • Holandia
 • Austria
 • Belgia
 • Dania
 • Irlandia
 • Norwegia
 • Szwecja

Zasiłki rodzinne:

 • Niemcy
 • Holandia
 • Belgia
 • Norwegia

W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji o wymaganych dokumentach jak i kosztach rozliczenia, prosimy o kontakt z naszym Specjalistą, e-mail: ubezpieczeniapisz@wp.pl, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Wycena tłumaczenia

  Wybierz rodzaj tłumaczenia:
  Wybierz język oryginału:
  Wybierz język tłumaczenia:
  Pliki:
  Imię
  *
  Nazwisko
  *
  Numer telefonu
  *
  Adres e-mail
  Dodatkowe informacje
  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w celu przygotowania oferty w celach marketingowych w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. przygotować nową ofertę.)
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingu bezpośredniego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 Prawo telekomunikacyjne (j.t. Dz.U.2017.1907 ze zm.). (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. zadzwonić z informacją o nowej ofercie.)
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (j.t. Dz.U.2017.1219 ze zm.). (Dzięki tej zgodzie będziemy mogli np. wysłać Ci e-mail z informacją o nowej ofercie.)